Свободи дух живе в моїм Чорткові!

28 вересня 2022 року у Чортківському медичному фаховому коледжі відбулася інформативно-просвітницька година з нагоди 500-річчя Чорткова. Студенти відділення «Лікувальна справа» під керівництвом кураторів Ольги Петрунів та Ліани Озерянської ближче познайомили своїх однокурсників із містом, в якому вони разом навчаються.
        Упродовж виховного заходу прозвучали історично знакові моменти для міста, від його заснування і до сьогодення, що паралельно відображалось в експонатах виставки. Студенти згадали видатних історичних постатей нашого краю, пізнали багатий храмами духовний Чортків та вшанували пам’ять чортківчан, загиблих у повномасштабній війні, розв’язаній росією.                        
         Студенти проявили свої таланти у веденні вікторини, читанні поезій та виконанні пісень. Аудиторія не залишалась байдужою – деякі моменти проймали до сліз. На завершення усі присутні виконали пісню Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина», яка стала гімном протистояння України російській агресії, символом мужності та незламності української нації.