Всесвітній день серця

29 вересня з нагоди Всесвітнього дня серця викладачами внутрішньої медицини та студентами Чортківського медичного фахового коледжу проведена акція «Як ми дбаємо про здоров’я серця». Студенти IV курсу відділення «Сестринська справа» та «Лікувальна справа» провели практичний тренінг з вимірювання рівня артеріального тиску та сатурації для студентів перших курсів.
Протягом дня на телеекрані демонструвалися відеоролики з навчальною інформацією щодо захворювань серцево-судинної системи.
     Традиційно студенти коледжу разом із викладачами внутрішньої медицини на центральному майдані міста провели благодійну профілактичну акцію з вимірювання артеріального тиску та концентрації кисню крoві серед населення міста Чорткова, розповіли про можливі причини розвитку серцево-судинних захворювань.
      Протягом дня було обстежено близько півтори сотні осіб, це люди різних професій, різного соціального стану, різного віку. Завдяки таким акціям, громадяни можуть знати причину своїх нездужань, поганого самопочуття, це спонукатиме їх дбати про своє здоров’я.
      Cтуденти отримали позитивні емоції і ще раз переконалися у правильності вибору своєї майбутньої професії медика.