Урочини з нагоди Дня працівників освіти

30 вересня в актові залі Чортківського медичного фахового коледжу відбулися урочистості з нагоди   Всеукраїнського  дня бібліотек та Дня працівників освіти. Директор коледжу   Любомир Степанович Білик  привітав працівників бібліотеки, викладачів, співробітників – усіх, хто причетний до виховання майбутнього медичного працівника та  висловив кожному  щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, професійну  майстерність та добро і щедрість душі.
     Привітати колектив коледжу прийшов Чортківський міський голова  Володимир Петрович Шматько, який нагородив відзнаками та цінними подарунками за багаторічну  працю та сумлінне виконання посадових обов’язків директора коледжу Любомира Степановича БІЛИКА, заступника директора з практичної роботи Андрія Леонідовича ОРЛЕНКА, завідувачку бібліотеки Валентину Володимирівну ЛОРЕНСОН, викладача біології Лілію Ігорівну ДЕМКОВИЧ, викладача інформатики  Наталію Богданівну БАБИН, старшого лаборанта Любов Тарасівну ДІДЮК, вихователя гуртожитку Ганну Зіновіївну МАЙДАНИК.
      Окрасою  свята були чудові українські пісні у виконанні працівників коледжу Святослава Оголя, Лесі Хмелик, Ігоря Літвіна та Алли Бабіцької.
     У залі панувала атмосфера радості, лунали щирі вітання, які вселяли в серця присутніх віру в перемогу над ворогом та мирне майбутнє України.