Сумуємо, пам’ятаємо….

З глибоким сумом колектив Чортківського медичного фахового коледжу сприйняв звістку про те, що 19 жовтня 2022 року на 81-у році життя після важкої хвороби відійшов у Вічність колишній наш колега Степан  Андрійович  Савицький,  який працював у навчальному закладі понад пів століття.

У 1970 році  Степан Андрійович одразу після закінчення Івано-Франківського медичного  інституту почав працювати  викладачем клінічних дисциплін терапевтичного профілю.

Протягом 1982-1993 років обіймав  посаду завідувача практики, з 1993 по 1996 рік був заступником директора з навчально-виробничої роботи. Спеціаліст вищої категорії, викладач–методист, неодноразово нагороджений грамотами Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, а також Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України.  Він виховав не одне покоління студентів, сіючи зерна науки, добра та людяності в їхніх душах.

              У серцях усіх, хто знав Степана Андрійовича та працював разом із ним, назавжди збережуться світлі спогади про Педагога з великої букви, творчу людину і надійного порадника.

              Нехай Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.