РАК  ГРУДЕЙ – ЦЕ НЕ ВИРОК!!

Цього року до  Всеукраїнського  дня боротьби з раком молочної залози студенти 4  курсу відділення  «Лікувальна справа» Чортківського  медичного  фахового коледжу провели ряд заходів.
             У фоє організовано фотовиставку та мультимедійну презентацію, яка дала змогу побачити кожному різні прояви та стадії цього незворотнього захворювання.
             На центральному майдані міста Чорткова студенти коледжу разом із викладачами профільних  дисциплін  Гнатюк Г.О. та  Садовою Н.І. провели саносвітню роботу під гаслом: “Рак грудей не вирок!”. Студенти активно навчали всіх бажаючих жінок самообстеженню молочних залоз,  інформували про перші клінічні прояви та про ускладнення, які можуть виникнути при невчасній діагностиці. Напевне, це була найменша праця, найменший крок щодо боротьби з раком, але, можливо, це дасть шанс діагностувати рак на ранніх стадіях та уникнути його. «Це гасло подає надію та віру у краще, відкриває друге дихання та піднімає із занедбаного підніжжя гори на її верхівку», – стверджує жителька міста. Паралельно з цим йде мова про чиєсь щастя, чиюсь щиру усмішку…і врешті-решт – про чиєсь життя.
            Хотілось би, щоб кожна жінка знала, як би не повернулося життя – вихід завжди є і рак грудей – це не вирок!

             Бажаємо Вам міцного здоров’я і миру!