КУШТУЄМО ОСІНЬ НА СМАК!                               

      Чи знаєте ви, які фрукти та овочі найкраще допомагають організму адаптуватись до змін погоди, сірих днів і наближення зими?
       Як ми почуватимемось в осінньо-зимову пору року: чи будемо пчихати-кашляти і ходити з червоними очима і носами, чи насолоджуватимемось осінніми туманами, бігаючи вранці на стадіоні, а у морозний день катаючись на лижах – залежить від нас самих.
       Осінь дає нам ключі до власного здоров’я, даруючи різноманіття фруктів та овочів, що зміцнюють імунітет, дають енергію та силу. У Чортківському медичному фаховому коледжі звернули увагу на яблука, які повинні бути на нашому осінньому столі. Адже, завдяки вмісту флавоноїдів, що є одним із найпотужніших антиоксидантів, яблука мають сильні протизапальні властивості, допомагають боротися із загальними інфекціями та алергіями.
       Які ж яблука найкорисніші? Тут відповідь однозначна: безумовно ті, які вирощені  на спортивно-оздоровчій базі коледжу «Зорепад», що розташована у с.Більче-Золоте. Тут посаджений новий сад із понад 1000 молодих саджанців фруктових дерев та понад 5000 кущів чорної та червоної смородини, закладено аптечний город для вирощування лікарських рослин, є своя городовина. І все це різноманіття потрапляє у студентську їдальню, здешевлюючи обіди.
      А яблуками студенти і співробітники коледжу ласують безкоштовно!
           Смачного і будьте здорові!