Інформативно-просвітницька година«Шляхами козацьких звитяг. Свята Покрова»

14 жовтня вдячний український християнський люд вшановує одне з найбільших свят в Україні – Покрову Пресвятої Богородиці. З нагоди цього свята та Дня українського козацтва, 80-річчя створення УПА та Дня захисника та захисниць України 27 жовтня 2022 р. у Чортківському медичному фаховому коледжі було проведено інформативно-просвітницьку годину «Шляхами козацьких звитяг. Свята Покрова», яку підготували студенти 3 курсу відділення «Лікувальна справа». На свято були запрошені студенти з числа внутрішньо переміщених осіб, які навчаються у нашому коледжі.
Ведучі заходу ознайомили усіх присутніх з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці, збагатили слухачів знаннями про козацькі звитяги, про подвиги повстанців УПА, місце та роль ОУН-УПА у визвольній боротьбі українського народу. Організатори допомогли студентам відчути зв’язок поколінь: від козацької доби, спротиву окупантам вояків УПА, до сьогоднішніх реалій українсько-російського протистояння та героїчного подвигу захисників та захисниць України. Хвилиною мовчання учасники та гості вшанували пам’ять загиблих героїв, які віддали та віддають своє життя за волю України.
Усі присутні були вражені проникливим читанням студентами напам’ять поезій. Підсумком заходу стало виконали усіма присутніми гімну ОУН – УПА «Зродились ми з великої години», який сьогодні є маршем українського війська.
Боролись! Боремось! Поборемо!