З Днем Збройних Сил України!

     6 грудня – День Збройних Сил України. Сьогодні воно має особливе значення, адже вкотре за свою історію Україна бореться за свободу та незалежність,  відбиваючи російську агресію. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці. Ціною власного життя і здоров’я наші славні захисники і захисниці  здобувають  свободу для мільйонів українців, виборюють право на існування нашої держави, воюють за майбутнє всього демократичного світу.

     Наші воїни стали прикладом вірності, незламності та мужності, однак і їм  необхідна підтримка.  Це добре усвідомлюють  студенти та співробітники Чортківського медичного фахового коледжу, тому  підтримуємо наших захисників  добрим словом вдячності, матеріальною допомогою, нашою щирою молитвою до Господа та вірою у Перемогу!

     Ми вітаємо наших захисників і захисниць, безмежно дякуємо нашим бійцям, низько вклоняємось нашим воїнам і схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг: сьогодні, завтра  і кожного дня!

Слава Збройним Силам України!