Внесок кожного важливий для Перемоги

Війна триває, і Україна впевнено показує світу свою незламність. Нині, як ніколи, важливо триматися разом та боротися проти агресора.
Одними з тих, хто стоїть за спиною військових та допомагає, є колектив працівників та студентів Чортківського медичного фахового коледжу. Останньо за зібрані кошти було придбано автомобіль Mitsubishi L200-пікап та проведено його повне технічне обслуговування: оновлено вузли і агрегати двигуна та ходової частини, металевий дах на кузов пікапу, придбано нові всесезонні шини для бездоріжжя та новий акумулятор, авто перефарбовано в захисний колір.
Автомобіль, закладений ящиками з медикаментами, що вкрай необхідні нашим захисникам, окопними свічками, яких з настанням холодів потребують військові, маскувальними сітками, карематами, сидіннями армійськими, зимовими спальними мішками, теплими шкарпетками, нижньою білизною, засобами гігієни, а також смаколиками – енергетичними батончиками, виготовленими руками викладачів та студентів коледжу, домашнім печивом, міксами з сухофруктів, горіховими міксами, фіточаями, медом, чипсами, галетами, сухим картопляним пюре і зворушливими листами, написаними студентами, у яких висловлено слова подяки, підтримки, захоплення силою й мужністю наших воїнів, готовий до від’їду. І 26 грудня з волонтерською командою оперативного штабу, що діє при Чортківській міській раді автомобіль вирушив на фронт. Провести волонтерів у дорогу на центральну площу Героїв Євромайдану вийшов колектив коледжу. Чин освячення та благословення у дорогу здійснив парох церкви Святої Покрови ПЦУ о.Андрій Левкович. Міський голова Чорткова Володимир Шматько подякував очільнику освітнього закладу Любомиру Степановичу Білику і працівникам за те, що з початку війни допомагають Збройним Силам України.
Важливо, аби наші оборонці знали, що ми не лише надійний тил тепер, а й підтримаємо їх після повернення додому. Молимось за українських воїнів, які зараз в окопах, та вдячні всім героям, які щодня наближають Перемогу України!