Vivant, акушерки! Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам відділення “Акушерська справа”

1 лютого  перегорнуто ще одну сторінку славного літопису Чортківського медичного фахового коледжу – путівку у фахове життя отримали випускники відділення «Акушерська справа».

    Напередодні урочистостей відбувся єдиний державний кваліфікаційний істит. Голова Державної кваліфікаційної комісії завідувач акушерським відділенням КНП «Чортківська ЦМЛ» Чортківської міської ради Михайло Антонович  Худзік високо оцінив теоретичну підготовку,  практичні навички і вміння студентів та висловив упевненість, що дипломовані акушери будуть успішно застосовувати їх у своїй  фаховій діяльності.

       65-й  випуск акушерок розпочався зі спільної молитви в Катедральному соборі  Верховних Апостолів  Петра і Павла. Перед порогом нового та незвіданого світу  отець Андрій Лемчук, парох та студентський капелан, благословив випускників молитвою, аби кожен зберіг віру, поширював цінності добра і милосердя та не схибив із дороги Правди у своєму житті.

       Як обрамлення урочистостей захід в коледжі розпочався Гімном  України. Директор коледжу Любомир Степанович Білик  привітав випускників із знаменною подією в їхньому житті та побажав успіхів, наполегливості, щасливої долі та віри в нашу Перемогу. Клятву медичного працівника виголосив Дмитро Мазур, а випускниця Софія Григораш подякувала    керівництву коледжу, викладачам та всім працівникам. Випускників  привітали викладачі та батьки, а вже  дипломовані спеціалісти-акушери підготували музичні вітання. По завершенні всі присутні виконали  «Боже Великий Єдиний».

      Бажаємо випускникам, не дивлячись на випробування війною, гідно вступити до когорти медиків  України, розвивати і примножувати все набуте в освітньому закладі. Коледж завжди залишає двері відкритими для своїх випускників і щиро запрошує до себе нових студентів, щоб подарувати їм найцінніший скарб – знання!