Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам відділення «Фармація» заочної форми навчання

22 лютого у Чортківському  медичному фаховому  коледжі відбулась урочиста подія – вручення дипломів фахового молодшого бакалавра студентам відділення «Фармація» заочної форми навчання.

     Випускному передував державний кваліфікаційний істит, який в умовах воєнного стану проходив в офлайн і онлайн форматі. Голова Державної кваліфікаційної комісії  доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського кандидат медичних наук Ірина Петрівна Мосейчук привітала випускників та відзначила хорошу фахову підготовку, продемонстровану ними  на іспиті, побажала плідної  праці  на ниві фармації.

     Щедрими на тепло та гарні слова був виступ  директора коледжу Любомира Степановича Білика, який побажав випускникам  вірити в себе, досягати поставлених цілей не дивлячись на виклики війни та сповна скориставшись здобутими у коледжі знаннями, йти у світ лише дорогами добра та гідності, чесності та працелюбності.

    Зі щирими словами вдячності до  директора освітнього закладу, педагогів коледжу звернулася випускниця Юлія Аксьонова, яка висловила впевненість, що цьогорічні випускники будуть гідними  славетних традицій  своєї Alma Mater.

      На щасливе майбутнє під опікою Господа випускників благословив  отець Андрій Лемчук, парох Катедрального  собору  Верховних Апостолів  Петра і Павла, студентський капелан. Всі присутні отримали благословення через окроплення свяченою водою, а також пам’ятні молитовники.

     Звучали музичні вітання, а по завершенні всі присутні виконали  «Боже Великий Єдиний».

    Тож щасливої життєвої дороги вам, шановні випускники, перемоги та миру в Україні,  наснаги у праці на благо Батьківщини та охорони здоров’я українського народу.