ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

   
Квітневого, по-весняному теплого дня Чортківський медичний фаховий коледж гостинно відчинив свої двері для випускників шкіл, які в майбутньому прагнуть пов’язати своє професійне життя з медициною та фармацією.

У вщент заповненій актовій залі панувала святкова, а водночас робоча атмосфера. До присутніх звернувся директор коледжу кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Любомир Степанович Білик, який розказав про славну історію освітнього закладу, його традиції, сьогодення, навчання та дозвілля студентів, ознайомив з особливостями цьогорічної вступної кампанії та Порядку прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти в 2023 році.

Майбутні вступники та їх батьки мали можливість ознайомитись з навчальною базою коледжу, відвідати презентації усіх відділень, майстер-класи по писанкарству. Художні колективи виступили перед гостями з концертною програмою, яка органічно перепліталася із сьогоденням.

Гості освітнього закладу мали чудову нагоду не тільки познайомитись зі справжнім і багатогранним студентським життям, але й відчути себе частиною дружньої коледжної родини.