Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму

Всесвітній день поширення знань про аутизм відзначають 2 квітня. Дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН 18 грудня 2007 року.

В рамках тижня циклової комісії викладачів професійної та практичної підготовки  педіатричного профілю  3 квітня викладач неврології та психіатрії Ольга Богданівна Жабіцька разом із студентами відділення «Сестринська справа» провела соціально-педагогічне,   розвивальне та корекційне заняття з психотерапії  у “Домі милосердя” та “Карітасі. Цей день  ще називають “Днем у блакитному кольорі”, тому наші студенти були в одязі блакитного кольору.

А в коледжі студенти мали змогу прослухати радіоінформацію про  незвичайних дітей, яких ще називають «дітьми дощу» та переглянути відеоролик «10 ранніх симптомів аутизму». Також проходила волонтерська акція підтримки людей з розладами аутистичного спектру.  Студенти  виготовили і роздавали  блакитні стрічки, фіксуючи їх  на одязі. На виручені кошти буде придбано різні матеріали для занять з арт-терапії у “Домі милосердя” та “Карітасі”.