Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні вектори підвищення якості медичної та фармацевтичної освіти в умовах змішаного й дистанційного навчання»

Викладачі Чортківського медичного фахового коледжу Кухарчук Н.В. та канд.пед.наук Шевчук О.Р. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні вектори підвищення якості медичної та фармацевтичної освіти в умовах змішаного й дистанційного навчання», що проходила на базі Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна в онлайн-форматі.

Кухарчук Наталія Володимирівна поділилася з колегами методикою симуляційного навчання в коледжі, що є актуальною на сьогодні, адже дозволяє набути досвіду, не переживаючи реальну подію. Шевчук Оксана Романівна розповіла про можливості цифрового додатка Wordwall, продемонструвала, як створювати відповідно до запропонованих шаблонів вправи, що урізноманітнюють освітній процес та зацікавлюють здобувачів освіти отримувати нову інформацію в ігровій формі, пояснила, як публікувати їх на платформі для навчання та поширювати в мобільних додатках.

          Незважаючи на дистанційний формат проведення конференції, спілкування було цікавим та жвавим. Приємно, що до обговорення доповідей та обміну досвідом долучилися учасники з різних областей України. Онлайн-конференція  засвідчила, що викладачі нашого закладу гідно відповідають на всі виклики сучасності, майстерно опановують інноваційні освітні технології, докладають усіх зусиль, аби в умовах змішаного навчання підвищувати якість медичної та фармацевтичної освіти.