Викладачі Чортківського медичного фахового коледжу провели тренінг для учнів та вчителів Улашківського ЗЗСО I-III ступенів та Базарського ЗЗСО I-III ступенів

27 квітня викладачами Чортківського медичного фахового коледжу було проведено тренінг з надання домедичної допомоги в рамках проведення Дня цивільного захисту для учнів та вчителів паралельно двома бригадами в Улашківському ЗЗСО I-III ступенів та у Базарському ЗЗСО I-III ступенів.

Викладачі медичного коледжу навчили учнів та вчителів розпізнавати ознаки зупинки кровообігу, правильно проводити серцево-легеневу реанімацію з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, відновлювати прохідність дихальних шляхів при обструкції стороннім тілом переводити постраждалого в безпечне (стабільне) положення та зупиняти критичну кровотечу.

Навчання проводилось за єдиними європейськими стандартами з використанням муляжів для відпрацювання серцево-легеневої реанімації, для тампонування рани при критичній кровотечі, портативного автоматичного зовнішнього дефібрилятора.           Упевнені, що знання, отримані вчителями та учнями освітніх закладів, допоможуть врятувати чиєсь життя.