Домінанта висоти успішного керівника   

Кожен прожитий рік — це один крок по сходинках життя. Кожна сходинка унікальна, багата досвідом та досягненнями,  і кожна  сходинка  життя, яку пройшов  Любомир Степанович Білик, директор Чортківського медичного фахового коледжу, Заслужений лікар України, кандидат  медичних наук, доктор філософії, депутат Тернопільської обласної ради, вела його до нових здобутків.

      11 травня в актовій залі коледжу зібралась велика коледжна родина, щоб пошанувати свого директора з нагоди його славного ювілею, талановитого керівника і організатора, активного громадського діяча, науковця, лікаря  і педагога, завдяки професіоналізму та невтомній праці якого Чортківський медичний фаховий коледж є одним із найпотужніших вищих навчальних закладів України.

       Особливістю урочистого зібрання стало  апостольське благословення від Його Святості Папи Римського Франциска та благословення від Владики Іринея, каноніка Папської Базиліки Санта-Марія-Маджори, передані отцем Андрієм Лемчуком, парохом Катедрального  собору  Верховних Апостолів  Петра і Павла.

        На завершення святкової імпрези  всім колективом виконали  пісню «Родина», яка стала неофіційним гімном коледжу.