Науково-практичний онлайн-семінар «Використання сучасних технологій навчання для формування загальнопредметних та ключових компетентностей в умовах змішаного навчання»

На базі Чортківського медичного фахового коледжу проходило онлайн-засідання  методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії ЗФПО Тернопільської області. У  рамках методоб’єднання  відбувся  науково-практичний онлайн-семінар на тему: «Використання сучасних технологій навчання для формування загальнопредметних та ключових компетентностей в умовах змішаного навчання».

Завідувач навчально-методичної лабораторії, викладач фізики Ірха П.В. ознайомив присутніх із короткою інформацією про коледж, візуально представив матеріально-технічну базу закладу. Ірха О.М., викладач фізики, відмітила, що задля створення для студентів індивідуальних освітніх траєкторій викладачі коледжу пропонують їм  навчальний контент на електронній платформі  Moоdle, та поділилася методикою застосування ігрових технологій на заняттях фізики. Зокрема, продемонструвала  інтерактивні вправи в ігровій формі із онлайн-сервісу Learningapps, які можна використовувати в умовах змішаного навчання.