Тиждень циклової комісії викладачів професійної та практичної підготовки терапевтичного  профілю

     З 15  по 19 травня у Чортківському медичному фаховому коледжі проходив Тиждень циклової комісії викладачів професійної та практичної підготовки терапевтичного  профілю.

 Викладачами ЦК в рамках тижня було проведено ряд заходів до яких активно долучилися студенти коледжу.

Розпочався тиждень зі слів привітання з нагоди Міжнародного дня медичної сестри, а у фойє коледжу студенти та працівники мали можливість ознайомитись з  медичними династіями ЧМФК.

Уже традиційно декілька днів поспіль  у травні щороку на майдані міста ми вимірюємо артеріальний тиск жителям та гостям Чорткова,  проводимо бесіди щодо профілактики артеріальної гіпертензії та здорового способу життя.

Викладачі основ медсестринства та догляду за хворими разом із студентами другого курсу організували практичний тренінг «Техніка виконання внутрішньовенних вливань. Забір крові з вени для лабораторного дослідження», а викладачі  внутрішньої медицини провели тренінг «Техніка запису електрокардіограми, користування приліжковим апаратом для контролю частоти серцевих скорочень, артеріального тиску та сатурації» .

Та родзинкою тижня стала внутрішньоколеджна симуляційна терапевтична олімпіада, у якій брали участь студенти третього курсу. Вони працювали в малих групах, розігруючи ролі фельдшерів та медичних сестер. Кожна бригада працювала на трьох симуляційних локаціях. Майбутні медики отримавши клінічні ситуації, мали оцінити стан пацієнтів, провести суб’єктивне та фізикальне обстеження, необхідні інструментальні дослідження, визначити попередній діагноз та здійснити невідкладну допомогу на догоспітальному етапі. Всі необхідні практичні маніпуляції демонстрували на акторах та фантомах. У тренажерних залах вирувала атмосфера командної праці та професіоналізму.