Зорепад фармакогностичних емоцій

Фармакогностична практика у студентів-фармацевтів випускного курсу цьогоріч проходила на спортивно-оздоровчій базі коледжу «Зорепад» у с.Більче-Золоте. Незважаючи на непрості часи, цей справжній райський куточок зустрів майбутніх фармацевтів ідеальними умовами про які завжди дбає Любомир Степанович Білик.
Мета практики з фармакогнозії – вивчення дикорослих та культивованих лікарських рослин в умовах їх зростання. Разом з викладачами-фармацевтами О.В.Михайлюк, О.В.Паламар, С.Б. Оголем, Х.П.Мороз студенти не тільки закріпили знання з основ систематики рослин, відпрацювали навички з гербаризації та заготівлі лікарської сировини, але й насолодились свіжим повітрям, насиченим ароматами весняно-літнього різнотрав’я, цвітінням молодого яблуневого саду, здійснили кінну прогулянку по території бази та поплавали на човні річкою Серет. Допомагали колегам викладачі загальноосвітніх дисциплін І.І.Ігнацевич та М.С.Зацерковний.
Студенти 341, 342, 343 груп щиро вдячні директорові Любомирові Степановичу Білику та адміністрації коледжу за підтримку в організації практики та відпочинку.