Вакцинуючи – життя рятуємо

24.05.2023 на базі Чортківського медичного фахового коледжу за сприяння директора Любомира Білика відбулася зустріч викладачів коледжу з делегацією ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

Також на зустрічі були присутні представники Чортківської міської ради та Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Генеральна директорка ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» Оксана Чайчук ознайомила присутніх з основними напрямками роботи центру. Презентували вектори своєї роботи Марія Павельєва, завідувачка відділу імунопрофілактики ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» та Оксана Луцька, регіональна координаторка проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Лікар-епідеміолог відділу імунопрофілактики ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» Максим Безрукий представив проєкт «Вакцинуючи – життя рятуємо», який стосується навчання основам імунізації та комунікації медиків.

До участі в даному проєкті запрошений і викладацький склад Чортківського медичного фахового коледжу з їх подальшою участю в ролі тренерів.

Після завершення зустрічі сторони дійшли згоди щодо майбутньої плідної співпраці задля профілактики хвороб населення громади.