Привіт, «Зорепаде»!

Студентське життя насичене і цікаве. Поряд із знаннями медичними є ще заняття, які виходять за стіни коледжу, переносять студентів у світ природи та таємничості.

 Директор коледжу Любомир Степанович ініціював проведення занять з фізичного виховання з теми «Туризм» та дисципліни «Захист України» в частині «Польові заняття» на спортивно-оздоровчій базі «Зорепад».

Щодня, почергово, студенти першого курсу коледжним автобусом вирушають до Більче Золотого. Першим етапом є похід до лісу, перед яким викладачі проводять інструктаж з техніки безпеки та разом збирають усе необхідне в дорогу. Під час зупинок для відпочинку студенти закріплюють на практиці різні способи орієнтування на місцевості, ознайомлюються із правилами виживання у лісі, вчаться розводити багаття. Найцікавішим моментом є натягування й зав’язування різними видами вузлів навісної переправи, по якій, використовуючи страхувальні системи та карабіни, переправляються через умовне провалля.

Наступним етапом є похід на стрільбища. Зовсім по-різному сприймається приціл у приміщенні та з-поміж дерев. Також цікавим є копання окопу та алгоритм надання першої долікарської допомоги при травмах та пораненнях. На території бази відбувається розбивання бівуаку, студенти вчаться вміло і швидко розкладати палатки, а також аналізують способи безпечної ночівлі.

Отже, програма дня насичена і цікава! Студенти задоволені та щасливі! Поїздка залишила напрочуд позитивні враження, за що величезна вдячність керівнику Любомирові Степановичу Білику та викладачам коледжу від студентства першого курсу.