Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам освітньо-професійних програм “Фармація” та “Стоматологія ортопедична”

26 червня у Чортківському медичному фаховому коледжі відбулася визначна подія – випускний вечір у студентів освітньо-професійних програм «Фармація» та «Стоматологія ортопедична».
Другий рік поспіль урочистості відбуваються в умовах повномасштабної війни. Хай без зустрічі світанку всією групою, без урочистого зібрання усіх випускників на центральній площі міста, без запрошення почесних гостей, але в теплій родинній атмосфері у вишиванках, різнобарв’я яких вражає, та з обов’язковою видачею головного документа – диплома.
Випускники з особливим трепетом і неприхованою увагою слухали напутнє слово директора коледжу Любомира Степановича Білика, який побажав уже дипломованим фармацевтам та зубним технікам самореалізації в житті, вірної любові до своєї професії, натхнення та реалізації усіх планів.
Нести в серці щиру молитву і незламну віру в Бога побажав випускникам отець Андрій Лемчук, парох Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла, студентський капелан та благословив усіх через окроплення свяченою водою на щасливу долю під опікою Господа.
Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.
Перемоги та щасливого життя під мирним небом України, дорогі наші випускники! У добру путь!