Випуск фельдшерів і медичних сестер. З вірою в Перемогу перегорнуто ще одну сторінку літопису коледжу

28 червня в актовій залі Чортківського медичного фахового коледжу відбулась урочиста подія – путівки у фахове життя отримали випускники освітньо-професійних програм “Лікувальна справа” та “Сестринська справа”.
Директор коледжу Любомир Степанович Білик привітав дипломованих фельдшерів та медичних сестер із знаменною подією в їхньому житті та висловив впевненість, що отримані в коледжі глибокі знання дозволять опанувати не одну життєву і професійну висоту. Усіх присутніх особливо зворушили по-батьківськи лагідні слова Любомира Степановича, звернені до випускників, на долю яких випало сирітство й надання їм значної фінансової підтримки.
Духовні настанови випускники отримали від студентського капелана отця Андрія Лемчука, пароха Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла, щоб у своїх вчинках керувалися Словом Божим, а їхній професійний шлях був освячений милосердям і любов’ю до людей. Отець Андрій благословив усіх присутніх через окроплення свяченою водою.
Яскравих барв святу додало різноманіття вишиванок у залі та номери художньої самодіяльності у виконанні випускників.
З вірою в Перемогу перегорнуто ще одну сторінку літопису коледжу. Але плин часу не зупинити, тому цьогоріч освітній заклад чекає нових студентів, креативних, натхненних, сміливих, щоб разом писати нову історію Чортківського медичного фахового коледжу.