Урочистості з нагоди початку нового навчального року

21 серпня у Чортківському медичному фаховому коледжі стартував новий 2023/2024 навчальний рік урочистим підняттям Державного Прапора.
Слова Державного Гімна та духовного «Боже Великий Єдиний», підхоплені всіма присутніми, звучали з особливою гордістю і надією, піднятий Державний Прапор майорів яскравіше, а різнобарв’я вишиванок та білі халати нагадували про відчуття єдиної коледжної медичної родини.
Хвилююче сприймалося кожне слово директора освітнього закладу Любомира Степановича Білика, особливо студентами-новачками, яких цього року є понад триста осіб з 13 регіонів України.
Для студентів коледжу навчальний рік починається по-різному: першокурсники та другокурсники – з живого спілкування з викладачами в стінах коледжу, студенти 3 та 4 курсів мають дистанційне навчання. А хтось розпочне свою науку далеко від дому, в інших країнах. Але всіх об’єднує одна мета – здобути обраний фах.
Сил і наснаги на цьому шляху додає віра, що разом ми впораємось з усіма викликами часу і здобудемо очікуваний справедливий Мир!