Відкрий для себе рідне місто

4 вересня Чортків відзначив 501 рік отримання статусу міста. Із цієї нагоди працівники бібліотеки Чортківського медичного фахового коледжу уклали путівник і провели оглядову екскурсію «Культурна спадщина Чорткова» для студентів 111 групи. Допомагали бібліотекарям студенти-чортківчани, які поділилися з одногрупниками своєю любов’ю до рідного міста.
Учасники екскурсії оглянули «серединний квартал» площі Ринок, торгові ряди, фахверкову вежу з швейцарським годинником та чотирма циферблатами. Познайомилися з історичною постаттю романіста, публіциста, редактора Карла Еміля Францоза, який під вигаданим прізвищем «Барнов» описував рідне місто Чортків.
Оглянули Центр культурних послуг імені Катерини Рубчакової — народний дім , побудований напередодні Першої світової війни, познайомилися з біографією нашої землячки української драматичної актриси і співачки Катерини Рубчакової. Вразила учасників екскурсії і змішана архітектура старих австрійських будинків міста: готика, романтизм, барокко, модерн, яка надає місту незвичного європейського шарму.
Продовжуючи екскурсію, студенти пройшли по вулиці Петра Синенького, хірурга, ознайомилися з його біографією. Завершилася екскурсія на площі Героїв Євромайдану біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
Те, що вдалось пізнати під час екскурсії, подарувало студентам не лише нові знання, але й незабутні емоції причетності до славної історії та сьогодення Чорткова.