Науковий пікнік “У барвах фармацевтичної краси”

Природа приносить в наш дім осінь, і разом із пишним розмаїттям пізніх, і таких чудових осінніх квітів, дарує свято для людей такої надзвичайно необхідної професії, як фармацевт. 16 вересня вся фармацевтична спільнота України відзначала своє професійне свято, віддаючи шану всім причетним до цієї благородної професії.
Напередодні професійного свята студенти та викладачі відділення «Фармація» провели у фойє науковий пікнік «У барвах фармацевтичної краси», розкриваючи таємниці фармації і хімії майбутнім фельдшерам, медичним сестрам та зубним технікам. Відвідувачі з цікавістю і захопленням спостерігали за цікавими дослідами: хімічним світлофором, «зимою у склянці», виведенням плями йоду, сублімацією йоду, хімічним порізом, фараоновими зміями, золотим дощем, патріотичним пінним вулканом; навчалися розшифровувати шрифт Брайля та сканувати QR-код на упаковках лікарських засобів, дозувати та пакувати порошки екстемпорального виробництва.
У форматі радіо-марафону студенти-першокурсники розповідали про трагічні долі фармацевтів, репресованих в 40-50-х роках ХХ століття, інформацію про яких почерпнули з книги «Долі репресованих родин фармацевтів», переданої в дар коледжу автором Лідією Яворською, кандидатом фармацевтичних наук, доцентом кафедри фармації післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету.
Майбутнім фармацевтам було приємно бачити зацікавлених глядачів серед своїх ровесників, дивувати та вражати їх, спонукати вступати після здобутої повної загальної середньої освіти на відділення «Фармація» заочної форми навчання і здобувати паралельно з медичним фармацевтичний фах, адже коледж надає їм таку можливість.