Мовна палітра Європи. Зміцнюємо спільноту словом

Сьогодні знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі. Саме на цьому акцентували свою увагу студенти першого і другого курсів, які брали участь в інформативно-просвітницькій годині «Мовна палітра Європи. Зміцнюємо спільноту словом», що відбулася 25 вересня та була приурочена до Європейського дня мов.
Студенти віртуально мандрували Європою, дізнавалися дивовижні факти про особливості географічного розташування, культури, традицій та звичаїв європейських країн. Вікторини, конкурси та відео познайомили глядачів із цікавими відомостями про європейські мови і про українську, як одну з найпоширеніших і наймилозвучніших мов в Європі та про відомих українських письменників-поліглотів. Мотивуючим був відеоролик, який створили учасники гуртка англійської мови. Вони провели опитування студентів різних курсів і відділень коледжу і дізналися їхнє ставлення до вивчення іноземних мов. Із задоволенням присутні послухали вірші Ліни Костенко та їхній переклад англійською. Зворушливо прозвучав вірш про Україну, який написала мама студентки першого курсу Голочинської Марії українською та німецькою мовами.
Проведення таких заходів, ще раз переконує в правдивості слів Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка: «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь»!