Чортків сакральний

Чортків – це місто, яке вважається туристичною перлиною Тернопілля, що славиться своїми культурними та духовними пам’ятками.
Бібліотекарі Чортківського медичного фахового коледжу з метою ознайомлення новонабраних студентів з містом, провели для 131 групи спеціальності «Сестринська справа», куратор Ковтун О.Ю., тематичну екскурсію «Чортків сакральний». Почали з окраси Чорткова, його архітектурної домінанти і головного символу – костелу Матері Божої Святого Розарія та Святого Станіслава.
Продовжили екскурсію оглядом найстарішого храму Чорткова – дерев’яної Успенської церкви, яка і до наших днів несе дихання історії минулих століть.
На завершення екскурсії студенти оглянули найбільший, найоригінальніший храм Чорткова – Катедральний собор Верховних апостолів Петра і Павла, який символізує сучасність Чорткова. Екскурсанти не тільки познайомилися з зовнішньою архітектурою собору, кам’яною архітектурно-художньою композицією, яка присвячена 500-літтю міста та 30-літтю від заснування парафії, а й подивилися на іконопис Святилища всередині храму. Завершилася екскурсія молитвою.