29 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЕРЦЯ

З ініціативи Всесвітньої федерації серця та підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я починаючи з 2000 року 29 вересня відзначають Всесвітній день серця.

Викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки терапевтичної допомоги, основ медсестринства та догляду за хворими Чортківського медичного фахового коледжу разом зі студентами відділення «Лікувальна справа» на площі Героїв Євромайдану провели акцію з вимірювання артеріального тиску та концентрації кисню в крoві всім перехожим міста. Студенти розповіли про можливі причини розвитку серцево-судинних захворювань та способи їх запобігання. В ці дні було обстежено багато жителів різних професій та соціального стану як міста Чорткова, так і навколишніх сіл. Завдяки таким акціям громадяни можуть дізнатись причину своїх нездужань, поганого самопочуття, а також замислитися щодо візиту до лікаря, щоб покращити стан свого здоров’я.        

Також в рамках відзначання Дня серця для студентів перших курсів викладачі догляду за хворими та основ медсестринства разом зі студентами 251 групи відділення «Акушерська справа» провели тренінг з вимірювання артеріального тиску різними видами тонометрів, частоти серцевих скорочень, та сатурації.

         Студенти долучившись до проведених заходів, відшліфували професійні компетентності, комунікативні здібності і ще раз переконалися у правильному виборі своєї майбутньої професії медика.