Інформативно-просвітницька година «Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України»

Вперше в новітній історії України 1 жовтня християни вшановували одне з великих свят – Покрову Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди та Дня українського козацтва, Дня створення УПА, Дня захисника та захисниць України 2 жовтня у Чортківському медичному фаховому коледжі було проведено інформативно-просвітницьку годину «Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України», яку підготували студенти 1-2 курсів та викладачі коледжу.
Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять загиблих героїв, які віддали та віддають своє життя за волю України. Студенти зазирнути до сторінок історії та згадати про предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу, а також ознайомились з героями сьогодення, які нині боронять державу.
Усі присутні мали можливість ознайомитись як з художніми, так і документальними відеоматеріалами про подвиги захисників України, історичними фактами становлення української армії, послухати поезії, патріотичні пісні та переглянути хореографічну композицію «Ой у лузі червона калина».
Родзинкою заходу стала демонстрація прапора, який студентам та працівникам освітнього закладу напередодні передали бійці 67 окремої механізованої бригади ЗСУ, як щиру подяку за допомогу, яка наближає Перемогу. А Перемога обов’язково буде, бо з нами Бог, Пресвята Богородиця і свята правда! Все буде Україна!