Дбаємо про психічне здоров’я

     Щоб привернути увагу суспільства до психічного здоров’я людей, в Україні щороку 10 жовтня відзначають Всесвітній день психічного здоров’я.
     Більше як півтора року українці живуть із постійним відчуттям страху та тривоги. Їх посилюють звуки повітряних тривог, вибухів, обстрілів. Побороти цей стан, допомогти зберегти своє психічне здоров’я та своїх близьких ми зможемо, знаючи тонкощі складної науки психології та психіатрії.
     З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я викладачі неврології та психіатрії разом зі студентами 4 курсу відділення «Сестринська справа» Чортківського медичного фахового коледжу, провели тренінги «Використання методів психотерапії» для внутрішньо переміщених осіб і мешканців БО «Карітас Чортків» та для дітей БО «Дім милосердя». Під час тренінгів, навчили 10 правилам психологічного самозахисту та основним навичкам самодопомоги при стресі. Також на площі міста, для всіх перехожих студентами разом із практичним психологом Коледжу, провели санпросвітню роботу: «Як підтримати людину в стресі». Навчали адекватно сприймати реальність, опановувати себе.

     Важливо, щоб в цей День ми запропонували свою допомогу тим, хто її потребує: добре слово, гарний жарт, фізичну підтримку. І пам’ятаймо, що при цьому пріоритетним залишається допомога самому собі.

     Бережіть себе й своє психічне здоров’я!