Vivant, студент!

Студентські роки – найкращі в житті! Кожен, хто був студентом, ніколи не забуде цей прекрасний період, згадуючи його з радісним трепетом у душі.

16 листопада в Чортківському медичному фаховому коледжі відбувся концерт, присвячений Дню студента. Захід відкрив директор коледжу, канд. мед. наук Любомир Степанович Білик, який привітав студентів з цим чудовим днем та побажав гармонійного розвитку, миру, нових досягнень, здійснення мрій і життєвих планів! Зважаючи на сьогодення, усі вшанували пам’ять загиблих героїв України хвилиною мовчання та подякували захисникам та захисницям України за можливість навчатися в мирній Україні.

Після чого усі в залі насолоджувалися мелодійними піснями та видовищними танцювальними композиціями у виконанні студентів та викладачів. Підготовлений захід залишив незабутні відчуття у кожного присутнього та зарядив студентів енергією для активного та плідного навчання. Глядачі подякували за цікаве свято бурхливими оплесками.

Тож ще раз вітаємо студентів із їхнім святом! Бажаємо творчого натхнення, невичерпної енергії, великих звершень і перемог.