День Гідності та Свободи

Ми – українці! Сильні духом та вільні, на своїй землі. Ми століттями хотіли жити та творити, мати своє та йти вперед. Обирали свою українську та європейську Україну!
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме у ці дні розпочалися дві доленосні для України події: Помаранчева революція та революція Гідності. Це день у пам’ять про тих студентів, активістів, які стали на захист свободи, цінностей, національних інтересів нашої держави. Також згадують подвиг Героїв України – Небесної Сотні, які стали символами боротьби, патріотизму та незламності. 10 років назад, наші хлопці та дівчата, наші українці стали на захист своєї країни і свого народу. Багато з них загинуло у лютому 2014, а потім на страшній російсько-українській війні, яка триває і досі.
Студенти та працівники Чортківського медичного фахового коледжу вшанували пам’ять усіх полеглих за Україну на поминальній панахиді на площі Героїв Євромайдану. Сьогодні той день, коли варто помолитись, згадати і не дати бути забутими. Ніколи. Це наш обов’язок і наше завдання на все життя.
Слава Україні! Героям Слава!