Незгасна пам’яті свіча

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. В цей день вклякаємо перед Богом за душі мільйонів жертв геноциду українського народу, переосмислюємо нашу історію, її трагічні сторінки, які примушують стискатися людські серця. Без стихії, без засухи – в самому центрі цивілізованої Європи, в Україні, яка незадовго перед цим була житницею континенту, люди помирали від голоду!
Їм – неоплаканим і невідспіваним… Їм – похованим без труни й молитви, позбавленим могили й шани – була присвячена курсова інформативно-просвітницька година «Незгасна пам’яті свіча», яка відбулась 28 листопада 2023 року у Чортківському медичному фаховому коледжі. Її підготували студенти 342 та 312 груп разом з кураторами М.І. Данюк, Г.М. Телій за сприяння працівників бібліотеки.
Вже вдруге ми вшановували жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, що супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини росіян демонструють, що жива пам’ять надзвичайно важлива, щоб не повторювалося подібне.

ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО.