ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!

          7 грудня у Центрі культурних послуг ім. Катерини Рубчакової м.Чорткова з нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування відбулось нагородження винуватців свят. Серед запрошених були    директор Чортківського медичного фахового коледжу Л.С.Білик та представники трудового колективу освітнього закладу.

         У своєму вітальному слові Любомир Степанович Білик подякував захисникам та захисницям, які у час війни  мужньо і самовіддано стали на захист України і своєю незламністю, стійкістю та силою духу кожного дня  дають нам можливість працювати, навчатись та вірити в Перемогу. Подякував волонтерам, які стали надійною опорою українських військових та привітав працівників органів місцевого самоврядування, які вирішують важливі питання місцевого значення.

       З нагоди  Міжнародного дня волонтера колектив Чортківського медичного фахового коледжу відзначено подякою Чортківського міського голови Володимира Шматька за внесок  у спільну Перемогу!

       Вітаємо колектив коледжу з отриманням заслуженої нагороди! Це вкотре доводить, що наша коледжна  родина робить все, щоб наблизити справедливий і такий довгоочікуваний мир для України.

       З вірою у Перемогу будемо продовжувати добрі справи у 2024 році!