Вітаємо переможця ІІ (обласного) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

9 грудня відбувся другий етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За звання найкращого знавця української мови змагалися 30 студентів  закладів фахової передвищої освіти Тернопільщини,  кращі з кращих, студентська еліта, яка готова нести рідне слово у різні сфери діяльності.          

     Другий рік поспіль в умовах російсько-української війни Конкурс має дещо інше значення для всього українства. Адже розуміємо, якою ціною виборюємо право говорити рідною мовою та плекати нашу автентичну культуру. В умовах воєнного стану він проходив в онлайн-режимі з одночасним підключенням декількох вебкамер для спостереження за безпосереднім виконанням завдань конкурсантами у своїх закладах освіти.

       Надзвичайно приємно відзначити, що зі всіх учасників перемогу здобула студентка ІІ курсу спеціальності «Фармація» Чортківського медичного фахового коледжу Діана Павлюк і представлятиме Тернопільщину та коледж на наступному, всеукраїнському, етапі Конкурсу.

      Кажуть, що перемога – це талант, помножений на наполегливу працю, тому перемога Діани – це її обдарованість і відповідальне ставлення до навчання, а також професіоналізм, мудрість та вміння розкривати таланти студентів педагога-наставника конкурсантки Олександри Ігорівни Петрушенко. Третій чинник перемоги – це умови, створені керівником освітнього закладу Любомиром Степановичем Біликом, для відкриття нових талантів молодих українців, за якими майбутнє нашої вільної незалежної України.

         Бажаємо Діані Павлюк й надалі плекати в серці любов до українського слова, натхнення і перемоги у фінальному етапі Конкурсу!