Міжнародний день стоматолога    

       Щороку 9 лютого у світі відзначають Міжнародний день стоматолога. Мабуть, немає людини, яка б не була на прийомі у стоматолога і не користувалася його порадами. Завдяки їм ми можемо красиво посміхатися та щиро сміятися. Якщо здоров’я зубів залежить від стоматолога, то краса посмішки в більшій мірі залежить від зубного техніка. Лікар-стоматолог та зубний технік завжди працюють в тандемі, це два співавтори одного процесу.

         У 1993 році за ініціативи директора Любомира Степановича Білика  у Чортківському медичному фаховому  коледжі вперше  на теренах Тернопільської області було  відкрито відділення «Стоматологія ортопедична» та започатковано підготовку зубних техніків. Для повноцінної теоретичної і практичної підготовки обладнано та оснащено сучасним устаткуванням зуботехнічні стоматологічні кабінети і лабораторії.

       У професійне свято стоматолога, ми вітаємо викладачів коледжу – лікарів-стоматологів, лаборантів циклової комісії зуботехнічного профілю і студентів відділення  «Стоматологія ортопедична» та бажаємо, щоб ваші надії і мрії збувалися! Щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення та стимул.  Здоров’я вам і удачі, миру і благополуччя!