Вітаємо переможця ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Студентка ІІ курсу відділення «Фармація» Чортківського медичного фахового коледжу Діана Павлюк, яка є переможницею обласного етапу змагань, брала участь у четвертому (фінальному) етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та виборола на всеукраїнському етапі Конкурсу для Тернопільського краю призове ІІІ місце. У конкурсі взяли участь 800 представників з усієї України.
Щиро вітаємо Діану з перемогою, а також висловлюємо вдячність Олександрі Ігорівні Петрушенко, викладачці української мови та літератури, педагогу-наставнику студентки, за кропітку щоденну працю на всіх етапах конкурсу та плекання юних обдарувань!
Вітаємо та висловлюємо вдячність директору коледжу Любомиру Степановичу Білику, який створює умови в освітньому закладі для вільного розвитку та реалізації талантів обдарованих студентів.
Бажаємо Діані Павлюк творчого натхнення до освоєння фаховими знаннями, нехай ця перемога стане стимулом для нових звершень і досягнень, мотиватором для участі у професійних конкурсах та змаганнях!