Викладачі Чортківського медичного фахового коледжу регулярно проводять просвітницькі заходи в закладах освіти міста Чорткова та Чортківської громади

Викладачі Чортківського медичного фахового коледжу регулярно проводять просвітницькі заходи в закладах освіти міста Чорткова та Чортківської громади. Цього тижня такий захід відбувся на базі Чортківського ліцею № 1 імені Маркіяна Шашкевича.
        З огляду на поширення венеричних захворювань та збільшення кількості абортів, важливим складником підготовки підлітків до самостійного життя є статеве виховання. Тому із учнями 10-их класів були обговорені наступні моменти: «Плідність подружньої пари. Процес зародження життя. Контрацепція чи відповідальність? Що таке аборт та постабортний синдром?».   Молоді люди змогли отримати достовірну інформацію, розвіявши міфи, які почерпнули із ЗМІ, електронних ресурсів та від близького оточення.
        Такі зустрічі допомагають підліткам набути вміння підпорядковувати свій статевий потяг розуму й піднести його до рівня по-справжньому красивих людських стосунків.