В єдності сила народу

В єдності сила народу
16 травня у Катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла м.Чорткова відбувся благодійний концерт “У єдності сила народу”, у якому взяли участь художні колективи міста. Чортківський медичний фаховий коледж представляли студенти 243 групи відділення «Фармація» Д.Дутка, Л.Кондріман, К.Бесяда, Т.Гординчук з піснею «Як ласкаво дивиться Марія». Студентки 412 групи відділення «Лікувальна справа» В.Топольницька та А.Павлюк виконали пісню «Біля тополі», а М.Тихоліз (251 гр.), І. Барняк (251 гр.), В. Зарічна (251 гр.), Н.Сліпченко (261 гр.), М. Семчук (261 гр.), А. Шевчук (231 р.) разом з завідувачем відділень «Стоматологія ортопедична» та «Акушерська справа» С.Б.Оголем та викладачем хімії О.М.Ногою виконали пісню «По діброві вітер виє».
Колектив коледжу було відзначено подякою за активну громадську позицію та участь у благодійному концерті, за вклад, який наближає перемогу та укріплює віру у процвітаюче майбутнє України.
Під час благодійного концерту відбувся аукціон, на якому зібрано 139 175 гривень та 450 доларів. Усі виручені кошти будуть спрямовані на купівлю систем РЕБ для наших захисників.
Лише в єдності та з Божою допомогою зуміємо подолати ворога!