Фармакогностичний «Зорепад»

Фармакогностична практика у студентів-фармацевтів випускного курсу цьогоріч проходила на спортивно-оздоровчій базі коледжу «Зорепад» у с.Більче-Золоте. Незважаючи на непрості часи, цей справжній райський куточок зустрів майбутніх фармацевтів ідеальними умовами про які завжди дбає Любомир Степанович Білик.
Мета практики з фармакогнозії – вивчення дикорослих та культивованих лікарських рослин в умовах їх зростання. Разом з викладачами-фармацевтами О.В.Михайлюк, Х.П.Мороз, І. П.Фаїзовою, О.Є. Михайлюк студенти не тільки закріпили знання з основ систематики рослин, відпрацювали навички з гербаризації та заготівлі лікарської сировини, але й насолодились свіжим повітрям, насиченим ароматами весняно-літнього різнотрав’я, помилуватися яблуневим садом, здійснили кінну прогулянку по території бази, переправилися на човні через річку Серет до Язичницької печери с. Монастирок, здобули досвід приготування їжі в умовах польової кухні. Допомагали колегам викладачі O.Р. Шевчук, М.С.Зацерковний, О.М.Нога та А.М.Бабіцька.
Студенти 341, 342, 343 груп щиро вдячні директорові Любомирові Степановичу Білику та адміністрації коледжу за підтримку в організації практики та відпочинку.