Привіт, «Зорепаде»!

Щоб зробити дитину розумною і розважливою, зробіть її міцною й здоровою: нехай вона працює, діє та бігає. Нехай вона постійно перебуває в русі.
Ж.Ж. Руссо

Студентське життя у Чортківському медичному фаховому коледжі це не лише аудиторні заняття, лекції і семінари, але й заняття, які виходять за стіни коледжу, на природі, яка вміє зачарувати своєю красою та енергетикою.
За ініціативи директора Любомира Степановича Білика заняття з фізичного виховання по темі «Туризм» проходять на спортивно-оздоровчій базі освітнього закладу «Зорепад».
Щодня, почергово, студенти 3 курсу відділення «Лікувальна справа» коледжним автобусом вирушають до Більче Золотого. Після обов’язкового інструктажу з техніки безпеки відправляються у похід до лісу, де закріплюють на практиці різні способи орієнтування на місцевості, ознайомлюються із правилами виживання у лісі, вчаться розводити багаття. Найцікавішим моментом є натягування й зав’язування різними видами вузлів навісної переправи, по якій, використовуючи страхувальні системи та карабіни, переправляються через умовне провалля.
На території бази студенти вчаться розбивати бівуак, вміло і швидко розкладати палатки, а також аналізують способи безпечної ночівлі. Як і належить справжнім туристам, після таких активностей – гарний обід, приготовлений власноруч!
Стомлені, але задоволені та щасливі, студенти від’їжджають з спортивно-оздоровчої бази! Поїздки вдалися на славу та залишили позитивні враження, за що велика вдячність Любомирові Степановичу та викладачам коледжу!