20-21серпня на спортивно-оздоровчій базі «Зорепад» Чортківського медичного фахового коледжу у с.Більче-Золоте ( рекреаційній зоні р.Дністер) були проведені заняття з фізичної культури.
Першими на спортивно-оздоровчу базу вирушили студенти 132 та 142 груп разом із кураторами О.Р.Шевчук та М.С.Зацерковним. Після інструктажу з техніки безпеки, який провів викладач фізичного виховання В.А.Цілінський, юнаки та дівчата вирушили у похід до лісу, де на практиці навчались орієнтуватися на місцевості та розводити багаття, вивчали правила виживання у лісі, освоїли навички зав’язування різних видів вузлів та переправи через умовне провалля.
Засвоєння практичних навиків з теми «Плавання» відбувалось у басейні на території бази.
Ще один незабутній момент, який залишиться в пам’яті кожної молодої людини – це катання на бричці під спів українських пісень.
Звичайно, активний відпочинок потребує відновлення витраченої енергії, тому гарний обід, приготовлений власноруч, найкраще цьому зарадить.
Задоволені, щасливі, згуртовані і трішечки стомлені молоді люди повернулися з спортивно-оздоровчої бази. Поїздка вдалася, вона залишила море позитивних та незабутніх емоцій. Студенти вдячні директорові Любомиру Степановичу Білику за турботу і чудову ідею, а також викладачам, які допомагають втілювати ці ідеї в життя.
Далі буде…