Адміністрація

Білик Любомир Степанович – директор Чортківського медичного фахового коледжу, заслужений лікар України, канд. мед. наук, доктор філософії

Білик Любомир Степанович у 1976 році, після закінчення Тернопільського медичного інституту, розпочав свою трудову діяльність з посади лікаря Токівської дільничної лікарні, згодом очолив Катеринівську дільничну лікарню. З 1988 до 1992 року – головний лікар Велико-Дедеркальської районної лікарні Шумського району. З 1992 року призначений директором Чортківського державного медичного коледжу. Компетентний, мислячий, активний. Ініціатива, діловитість, високий професіоналізм, справжній талант керівника дозволили Любомиру Степановичу вивести коледж у число кращих в Україні. Під орудою Любомира Степановича в навчальному закладі були відкриті низка нових спеціальностей («Фармація», «Стоматологія ортопедична»), організована робота медико-біологічного ліцею, запроваджена підготовка бакалаврів з напряму «Сестринська справа», придбана та розбудована спортивно-оздоровча база в с. Більче-Золоте Борщівського р-ну, повністю оновлена матеріально-технічна база, зведений до 60-річчя коледжу новий корпус, відкриті відомчі аптеки №1 та №2. Навчальний заклад змінив статус з училища на коледж. Любомир Степанович – автор та співавтор ряду підручників та наукових статей. Заслуги Білика Любомира Cтепановича відзначені державними нагородами. Він заслужений лікар України, повний кавалер ордена “За заслуги”, відмінник освіти України, почесний професор Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського; нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця та Почесними грамотами.

Мирончук Ірина Анатоліївна – заступник директора з навчальної роботи 

У 1995 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Молода випускниця швидко зарекомендувала себе як ініціативний, енергійний, творчий викладач акушерства та гінекології. У 2005 році обійняла посаду завідувача відділення «Лікувальна справа». Організаційні здібності, працелюбність, професіоналізм допомагають Ірині Анатоліївні вирішувати освітні питання, бути добрим наставником студентів. Чуйністю, умінням вислухати й допомогти, відданістю роботі заслужила авторитет і повагу серед колег та студентів. З 2014 року – заступник директора з навчальної роботи. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Пужай Марія Миколаївна – заступник директора з гуманітарної освіти і виховання

        У 1994 році з відзнакою закінчила історичний факультет Московського державного  відкритого педагогічного інституту. Працювала викладачем історії держави і права в Чортківському структурному підрозділі Коломийського коледжу права і бізнесу. З 2007 року – у Чортківському державному медичному  коледжі, вихователь  студентського гуртожитку,  викладач суспільних дисциплін. У 2022 році обійняла посаду заступника директора з гуманітарної освіти і виховання. Спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Орленко Андрій Леонідович – заступник директора з навчально-виробничої роботи

У 2010 році закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення інтернатури в 2012 році почав працювати викладачем клінічних дисциплін хірургічного профілю Чортківського державного медичного коледжу. У 2021 році обійняв посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи. Зарекомендував себе як ініціативний, енергійний, творчий викладач клінічних дисциплін.  Чуйністю, умінням вислухати й допомогти, відданістю роботі заслужив авторитет і повагу серед колег та студентів. Спеціаліст першої категорії.

Бучко Петро Іванович – заступник директора з курсів підвищення кваліфікації, доктор філософії

У 2010 році закінчив Тернопільський  державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення  інтернатури у 2012 році почав працювати викладачем клінічних дисциплін Чортківського державного медичного коледжу. У 2017 році обійняв посаду завідувача відділення курсів підвищення кваліфікації.  Добросовісний, принциповий, вимогливий. Користується авторитетом серед студентів та колег. У 2021 році захистив наукову роботу на базі Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Доктор філософії, спеціаліст вищої категорії. З 2023 року обійняв посаду заступника директора з курсів підвищення кваліфікації.

Лесейко Олег Богданович – завідувач навчально-методичного кабінету

Закінчив у 1988 році лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту. Працював лікарем-терапевтом у Херсонській та Львівській областях. У 1995 році обійняв посаду викладача клінічних дисциплін Чортківського медичного училища. З 2014 року – завідувач  навчально-методичного кабінету. Бере участь в організації коледжних і регіональних навчально-методичних конференцій, вивченні та поширенні передового досвіду кращих педагогів. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Петрушенко Олександра Ігорівна – методист коледжу

У 1997 році закінчила філологічний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича й почала працювати вчителем української мови та літератури в Чортківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7. З 2009 року продовжила педагогічну діяльність у коледжі як викладач словесності, а з 2013 року обійняла посаду методиста коледжу. Захоплення педагогічним процесом, постійний творчий пошук, цілеспрямованість, високий професіоналізм, творчий підхід  притаманні Олександрі Ігорівні. Під керівництвом методиста проходить упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес. Добросовісна, принципова, вимоглива. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Ірха Петро Васильович – завідувач навчально-методичної лабораторії

У 1985 році закінчив фізичний факультет Чернівецького університету, працював учителем фізики у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів      № 6. З 1990 року обіймав посаду директора Чортківської СШ № 5.           З 2000 року – викладач фізики, а згодом завідувач навчально-методичної лабораторії  Чортківського державного медичного коледжу. Уміло організовує навчальний процес з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Ірина Євгенівна Швець – завідувач відділення спеціалізації «Фармація»

У 1981 році закінчила Тернопільський педагогічний інститут і почала працювати вчителем біології і хімії у Чортківській гімназії «Рідна школа», загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6. З 1996 року продовжила педагогічну діяльність у коледжі як завідувач медико-біологічного ліцею, а з 2004 року – завідувач відділення спеціалізації «Фармація». Вдумлива, вимоглива, творчий педагог, Ірина Євгенівна Швець шукає нові форми й методи роботи на відділенні, стимулює студентів до пізнавальної творчої діяльності, формує високі моральні принципи майбутніх фахівців.   Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Слободян Наталія Євгенівна – завідувач відділення  спеціалізації «Лікувальна справа»

У 2001 році закінчила Тернопільську  медичну академію  ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».  З 2002 року – викладач клінічних дисциплін  Чортківського державного медичного коледжу, а з 2021 року – завідувач відділення  спеціалізації «Лікувальна справа».  Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Козак Христина Ігорівна- завідувач відділення спеціалізації «Сестринська справа», канд. пед. наук, доктор філософії

У 2014 році закінчила ДВНЗ «Тернопільський  державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського»  за спеціальністю «Сестринська справа» – магістр та Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Біологія». Після закінчення   почала працювати викладачем клінічних дисциплін Чортківського державного медичного коледжу. Постійне бажання підвищувати свою кваліфікацію стимулювало Христину Ігорівну вступити в аспірантуру Хмельницького національного університету. А у 2019 році вона захистила наукову роботу на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.  З 2020 року – завідувач відділення. Христина Ігорівна швидко зарекомендувала себе як сумлінна, вимоглива, працелюбна  особистість, постійно шукає шляхи  професійного розвитку.  Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії.

Оголь Святослав Богданович – завідувач відділення “Акушерська справа” та “Стоматологія ортопедична”

У 2008 році закінчив Буковинський державний медичний університет, спеціальність “Клінічна фармація”. З 2010 року працює викладачем фармакології в Чортківському медичному фаховому коледжі, у 2024 році обійняв посаду завідувача відділення.
Святослав Богданович у роботі проявляє професіоналізм, ініціативу, активний у громадській діяльності. Спеціаліст вищої категорії.

Дутчак Віктор Ярославович – керівник допризивної підготовки

Підполковник запасу, у 1985 році закінчив Ворошиловоградське вище авіаційне училище штурманів, проходив службу у військово-повітряних силах України на офіцерських посадах, у 2004 році звільнений у запас. У 2015-2016 роках був мобілізований до Збройних Сил України. Після демобілізації в кінці 2016 року розпочав педагогічну діяльність у коледжі. Під час проведення  занять та  позааудиторних заходів формує гармонійно та всебічно розвинену особистість, підготовлену до ініціативної і професійної діяльності, достойного громадянина України.