Адміністрація

Білик Любомир Степанович – директор Чортківського державного медичного коледжу, заслужений лікар України, канд. мед. наук.

Білик Любомир Степанович у 1976 році, після закінчення Тернопільського медичного інституту, розпочав свою трудову дільність з посади лікаря Токівської дільничої лікарні, згодом очолив Катеринівську дільничу лікарню. З 1988 до 1992 року – головний лікар Велико-Дедеркальської районної лікарні Шумського району. З 1992 року призначений директором Чортківського державного медичного коледжу. Компетентний, мислячий, активний. Ініціатива, діловитість, високий професіоналізм, справжній талант керівника дозволили Любомиру Степановичу вивести коледж у число кращих в Україні. Під орудою Любомира Степановича у навчальному закладі були відкриті низка нових спеціальностей («Фармація», «Стоматологія ортопедична»), організована робота медико-біологічного ліцею, запроваджена підготовка бакалаврів з напряму «Сестринська справа», придбана та розбудована спортивно-оздоровча база в с. Більче Золоте Борщівського р-ну, повністю оновлена матеріально-технічна база, зведений до 60-річчя коледжу новий корпус, відкриті відомчі аптеки №1 та №2. Навчальний заклад змінив статус з училища на коледж. Любомир Степанович – автор та співавтор ряду підручників та наукових статей. Заслуги Білика Любомира Cтепановича відзначені державними нагородами. Він заслужений лікар України, кавалер ордена “За заслуги” ІІ і ІІІ ступеня, нагороджений знаком “Відмінник освіти України”, орденом Святого Миколая Чудотворця та Почесними грамотами.

Мирончук Ірина Анатоліївна – заступник директора з навчальної роботи.

В 1995 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Молода випускниця швидко зарекомендувала себе як ініціативний, енергійний, творчий викладач акушерства та гінекології. У 2005 році обійняла посаду завідуючої відділення «Лікувальна справа». Організаційні здібності, працелюбність, професіоналізм допомагають Ірині Анатоліївні вирішувати навчально-виховні питання, бути добрим наставником студентів. Чуйністю, вмінням вислухати і допомогти, відданістю роботі заслужила авторитет і повагу серед колег та студентів. З 2014 року – заступник директора з навчальної роботи. Викладач вищої категорії, викладач-методист.

Панасюк Василь Богданович – заступник директора з гуманітарної освіти і виховання

Після закінчення у 1989 році історичного факультету Одеського державного університету ім. І.Мечникова працював вчителем історії, заступником директора загально-освітніх шкіл м. Чорткова; з 1993 року – у Чортківському державному медичному коледжі, викладач суспільних дисциплін. З 2014 року – заступник директора з гуманітарної освіти і виховання. Спеціаліст вищої категорії, викладач – методист, відмінник освіти України.

Верба Руслан Вікторович – заступник директора з навчально-виробничої роботи.

У 2003 році закінчив лікувальний факультет Тернопільської державної медичної академії. Після закінчення почав працювати викладачем клінічних дисциплін коледжу, з 2012 року обійняв посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи. Чортківського державного медичного коледжу. Руслан Вікторович відзначається високою працездатністю, організаторськими здібностями, проводить значну роботу зі зміцнення зв’язків з практичною охороною здоров’я.

Ірха Петро Васильович – завідувач навчальною частиною.

У 1985 році закінчив фізичний факультет Чернівецького університету. По закінченні працював вчителем фізики у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6. З 1990 обіймав посаду директора Чортківської СШ № 5. З 2000 р. – викладач фізики, а згодом завідувач навчальною частиною у Чортківському державному медичному коледжі. Вміло організовує навчальний процес з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання. Викладач вищої категорії, старший викладач.

Кухарчук Наталія Володимирівна- завідуюча відділенням «Акушерська справа» і «Стоматологія ортопедична»

Після закінчення у 2006 році Тернопільського державного медичного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» прийшла працювати викладачем хірургії в Чортківський державний медичний коледж. З 2013р. – завідувач відділенням. Наталія Володимирівна постійно підвищує свій професійний рівень, шукає оптимальні форми, методи та засоби навчання, ефективні шляхи співпраці зі студентами. Користується авторитетом у педагогічному колективі та студентському середовищі. Викладач другої категорії.

Ірина Євгенівна Швець – завідуюча відділенням спеціальності «Фармація».

У 1981 закінчила Тернопільський педагогічний інститут і почала працювати вчителем біології і хімії у Чортківській гімназії «Рідна школа», загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6. З 1996 року продовжила педагогічну діяльність у коледжі як завідуюча медико-біологічного ліцею, а з 2004 р. – завідуюча відділення спеціальності «Фармація». Вдумлива, вимоглива, творчий педагог, Ірина Євгенівна Швець шукає нові форми і методи роботи на відділенні, стимулює студентів до пізнавальної творчої діяльності, формує високі моральні принципи майбутніх фахівців. Започаткувала традицію щорічного проведення тижня «Фармація». Студенти спеціальності щороку беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Панацея», де неодноразово займали призові місця. Викладач вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Козак Христина Ігорівна- завідуюча відділенням спеціальності «Сестринська справа», канд. пед. наук.

У 2014 році закінчила ДВНЗ «Тернопільський  державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського»  за спеціальністю «Сестринська справа» – магістр та Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Біологія». Після закінчення   почала працювати викладачем клінічних дисциплін Чортківського державного медичного коледжу. З 2020 року – завідувач відділенням. Христина Ігорівна швидко зарекомендувала себе як сумлінна, вимоглива, працелюбна  особистість, постійно шукає шляхи свого професійного розвитку.  Викладач вищої категорії.

Орленко Андрій Леонідович – завідуючий відділенням спеціальності «Лікувальна справа»

У 2010 році закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення почав працювати викладачем клінічних дисциплін Чортківського державного медичного коледжу. У 2014 році обійняв посаду завідувача відділення «Лікувальна справа». Молодий випускник швидко зарекомендував себе як ініціативний, енергійний, творчий викладач клінічних дисциплін. Організаційні здібності, працелюбність, професіоналізм допомагають Андрію Леонідовичу вирішувати навчально-виховні питання на відділенні, бути добрим наставником студентів. Чуйністю, вмінням вислухати і допомогти, відданістю роботі заслужив авторитет і повагу серед колег та студентів.

Бучко Петро Іванович – завідуючий курсами підвищення кваліфікації

У 2010 році закінчив Тернопільський  державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення  інтернатури у 2012 році почав працювати викладачем клінічних дисциплін Чортківського державного медичного коледжу. У 2017 році обійняв посаду завідувача відділення курсів підвищення кваліфікації. Молодий випускник швидко зарекомендував себе як працелюбний, творчий викладач.  Добросовісний, принциповий, вимогливий. Користується авторитетом серед студентів та колег.

Лесейко Олег Богданович – базовий методист коледжу

Закінчив у 1988 році лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту. Працював лікарем-терапевтом в Херсонській та Львівській областях. В 1995 році перейшов на роботу викладача клінічних дисциплін Чортківського медичного училища. З 2014 року зайняв посаду базового методиста коледжу. Бере участь в організації коледжних і регіональних навчально-методичних конференцій, вивченні та поширенні передового досвіду кращих педагогів. Викладач вищої категорії, викладач-методист.

Петрушенко Олександра Ігорівна – методист коледжу

У 1997році закінчила філологічний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича й почала працювати вчителем української мови та літератури в Чортківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7. З 2009 року продовжила педагогічну діяльність у коледжі як викладач словесності, а з 2013 року обійняла посаду методиста коледжу. Захоплення педагогічним процесом, постійний творчий пошук, цілеспрямованість, високий професіоналізм, творчий підхід при вирішенні різних питань притаманні Олександрі Ігорівні. Під керівництвом методиста проходить упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес. Добросовісна, принципова, вимоглива. Викладач вищої категорії, викладач-методист.

Дутчак Віктор Ярославович – керівник допризивної підготовки

Підполковник запасу, у 1985 році закінчив Ворошиловоградське вище авіаційне училище штурманів, проходив службу у військово-повітряних силах України на офіцерських посадах, у 2004 році звільнений у запас. В 2015-2016 роках був мобілізований до Збройних Сил України. Після демобілізації в кінці 2016 року розпочав педагогічну діяльність у коледжі. На заняттях та у позааудиторних заходах формує гармонійно та всебічно розвинену особистість, підготовлену до ініціативної і професійної діяльності, достойного громадянина України.

Ігнацевич Ірина Іванівна – голова первинної профспілкової організації

Ігнацевич Ірина Іванівна закінчила у 2001 році Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, факультет іноземних мов. Працює в коледжі викладачем англійської мови з 2004 року. Роботу викладача характеризують новаторство і творчий пошук. З 2012 року очолює первинну профспілкову організацію Чортківського державного медичного коледжу. Ірина Іванівна професійно представляє навчальний заклад у взаємовідносинах профкому з профспілкою, регіональним профоб’єднанням, з іншими органами і організаціями.