Адміністрація

Білик Любомир Степанович – директор Чортківського медичного фахового коледжу, заслужений лікар України, канд. мед. наук., доктор філософії

Білик Любомир Степанович у 1976 році, після закінчення Тернопільського медичного інституту, розпочав свою трудову дільність з посади лікаря Токівської дільничої лікарні, згодом очолив Катеринівську дільничу лікарню. З 1988 до 1992 року – головний лікар Велико-Дедеркальської районної лікарні Шумського району. З 1992 року призначений директором Чортківського державного медичного коледжу. Компетентний, мислячий, активний. Ініціатива, діловитість, високий професіоналізм, справжній талант керівника дозволили Любомиру Степановичу вивести коледж у число кращих в Україні. Під орудою Любомира Степановича у навчальному закладі були відкриті низка нових спеціальностей («Фармація», «Стоматологія ортопедична»), організована робота медико-біологічного ліцею, запроваджена підготовка бакалаврів з напряму «Сестринська справа», придбана та розбудована спортивно-оздоровча база в с. Більче Золоте Борщівського р-ну, повністю оновлена матеріально-технічна база, зведений до 60-річчя коледжу новий корпус, відкриті відомчі аптеки №1 та №2. Навчальний заклад змінив статус з училища на коледж. Любомир Степанович – автор та співавтор ряду підручників та наукових статей. Заслуги Білика Любомира Cтепановича відзначені державними нагородами. Він заслужений лікар України, повний кавалер ордена “За заслуги”, відмінник освіти України, почесний професор Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського; нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця та Почесними грамотами.

Мирончук Ірина Анатоліївна – заступник директора з навчальної роботи.

В 1995 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Молода випускниця швидко зарекомендувала себе як ініціативний, енергійний, творчий викладач акушерства та гінекології. У 2005 році обійняла посаду завідуючої відділення «Лікувальна справа». Організаційні здібності, працелюбність, професіоналізм допомагають Ірині Анатоліївні вирішувати навчально-виховні питання, бути добрим наставником студентів. Чуйністю, вмінням вислухати і допомогти, відданістю роботі заслужила авторитет і повагу серед колег та студентів. З 2014 року – заступник директора з навчальної роботи. Викладач вищої категорії, викладач-методист.

Панасюк Василь Богданович – заступник директора з гуманітарної освіти і виховання

Після закінчення у 1989 році історичного факультету Одеського державного університету ім. І.Мечникова працював вчителем історії, заступником директора загально-освітніх шкіл м. Чорткова; з 1993 року – у Чортківському державному медичному коледжі, викладач суспільних дисциплін. З 2014 року – заступник директора з гуманітарної освіти і виховання. Спеціаліст вищої категорії, викладач – методист, відмінник освіти України.

Орленко Андрій Леонідович – заступник директора з навчально-виробничої роботи

У 2010 році закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення інтернатури в 2012 році почав працювати викладачем клінічних дисциплін хірургічного профілю Чортківського державного медичного коледжу. У 2021 році обійняв посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи. Зарекомендував себе як ініціативний, енергійний, творчий викладач клінічних дисциплін.  Чуйністю, вмінням вислухати і допомогти, відданістю роботі заслужив авторитет і повагу серед колег та студентів. Викладач першої категорії.

Лесейко Олег Богданович – завідувач навчально-методичним кабінетом

Закінчив у 1988 році лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту. Працював лікарем-терапевтом в Херсонській та Львівській областях. В 1995 році перейшов на роботу викладача клінічних дисциплін Чортківського медичного училища. З 2014 року зайняв посаду базового методиста коледжу. Бере участь в організації коледжних і регіональних навчально-методичних конференцій, вивченні та поширенні передового досвіду кращих педагогів. Викладач вищої категорії, викладач-методист.

Петрушенко Олександра Ігорівна – методист коледжу

У 1997році закінчила філологічний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича й почала працювати вчителем української мови та літератури в Чортківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7. З 2009 року продовжила педагогічну діяльність у коледжі як викладач словесності, а з 2013 року обійняла посаду методиста коледжу. Захоплення педагогічним процесом, постійний творчий пошук, цілеспрямованість, високий професіоналізм, творчий підхід при вирішенні різних питань притаманні Олександрі Ігорівні. Під керівництвом методиста проходить упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес. Добросовісна, принципова, вимоглива. Викладач вищої категорії, викладач-методист.

Ірха Петро Васильович – завідувач навчально-методичною лабораторією

У 1985 році закінчив фізичний факультет Чернівецького університету. По закінченні працював вчителем фізики у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6. З 1990 обіймав посаду директора Чортківської СШ № 5. З 2000 р. – викладач фізики, а згодом завідувач навчальною частиною у Чортківському державному медичному коледжі. Вміло організовує навчальний процес з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання. Викладач вищої категорії, старший викладач.

Кухарчук Наталія Володимирівна – завідуюча відділенням «Акушерська справа» і «Стоматологія ортопедична»

Після закінчення у 2006 році Тернопільського державного медичного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» прийшла працювати викладачем хірургії в Чортківський державний медичний коледж. З 2013р. – завідувач відділенням. Наталія Володимирівна постійно підвищує свій професійний рівень, шукає оптимальні форми, методи та засоби навчання, ефективні шляхи співпраці зі студентами. Користується авторитетом у педагогічному колективі та студентському середовищі. Викладач першої категорії.

Ірина Євгенівна Швець – завідуюча відділенням спеціалізації «Фармація»

У 1981 закінчила Тернопільський педагогічний інститут і почала працювати вчителем біології і хімії у Чортківській гімназії «Рідна школа», загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6. З 1996 року продовжила педагогічну діяльність у коледжі як завідуюча медико-біологічного ліцею, а з 2004 р. – завідуюча відділення спеціалізації «Фармація». Вдумлива, вимоглива, творчий педагог, Ірина Євгенівна Швець шукає нові форми і методи роботи на відділенні, стимулює студентів до пізнавальної творчої діяльності, формує високі моральні принципи майбутніх фахівців. Започаткувала традицію щорічного проведення тижня «Фармація». Студенти спеціальності щороку беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Панацея», де неодноразово займали призові місця. Викладач вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Слободян Наталія Євгенівна – завідуюча відділенням спеціалізації «Лікувальна справа»

У 2001 році закінчила Тернопільську  медичну академію ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».  З 2002 р. – викладач клінічних дисциплін  Чортківського державного медичного коледжу, а з 2021 р. – завідуюча відділенням спеціалізації «Лікувальна справа».  Викладач вищої категорії.

Козак Христина Ігорівна- завідуюча відділенням спеціалізації «Сестринська справа», канд. пед. наук

У 2014 році закінчила ДВНЗ «Тернопільський  державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського»  за спеціальністю «Сестринська справа» – магістр та Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Біологія». Після закінчення   почала працювати викладачем клінічних дисциплін Чортківського державного медичного коледжу. Постійне бажання підвищувати свою кваліфікацію стимулювало Христину Ігорівну вступити в аспірантуру Хмельницького національного університету. А у 2019 році вона захистила наукову роботу на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.  З 2020 року – завідувач відділенням. Христина Ігорівна швидко зарекомендувала себе як сумлінна, вимоглива, працелюбна  особистість, постійно шукає шляхи свого професійного розвитку.  Викладач вищої категорії.

Бучко Петро Іванович – завідуючий курсами підвищення кваліфікації

У 2010 році закінчив Тернопільський  державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення  інтернатури у 2012 році почав працювати викладачем клінічних дисциплін Чортківського державного медичного коледжу. У 2017 році обійняв посаду завідувача відділення курсів підвищення кваліфікації.  Добросовісний, принциповий, вимогливий. Користується авторитетом серед студентів та колег.  У 2021 році захистив наукову роботу на базі Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Викладач вищої категорії.

Дутчак Віктор Ярославович – керівник допризивної підготовки

Підполковник запасу, у 1985 році закінчив Ворошиловоградське вище авіаційне училище штурманів, проходив службу у військово-повітряних силах України на офіцерських посадах, у 2004 році звільнений у запас. В 2015-2016 роках був мобілізований до Збройних Сил України. Після демобілізації в кінці 2016 року розпочав педагогічну діяльність у коледжі. На заняттях та у позааудиторних заходах формує гармонійно та всебічно розвинену особистість, підготовлену до ініціативної і професійної діяльності, достойного громадянина України.